Prodej

T: +420 702 053 778


Výroba a servis

T: +420 606 358 691

Skříňové nástavby - Marmont - www.marmont.cz - MARMONT


Skříňové nástavby

Prachotěsné nástavby pro vozidla kategorií N1 – N3 nabízejí vyšší ochranu přepravovaného zboží  a i z tohotu důvodu jsou vhodné především pro rozvážkový charakter přepravy. Nástavby jsou dodávané v hliníkovém provední (hladké klemové nebo nýtované) nebo pevnější varianta z plywoodových panelů, které tvoří dřevěné jádro a vnější laminátové vrstvy.

Základní provedení skříňové nástavby   Hliníkový pomocný rám pro vozidla s celkovou hmotností 3.5 – 12t  Ocelový pomocný rám, žárově zinkovaný pro vozidla nad 12t  Podlahová foliovaná překližka s protiskluzovou úpravou tl. 15-30mm Zapuštěná kotvící oka v podlaze Vnitřní hliníkový okopový profil a dřevěné nebo překližkové obložení stěn Kotvící KOMBI lišta pro zajišťovací rozpěrné tyče a upínací kurty Zadní ocelový portál (žárově zinkovaný + lakovaný) Zadní dvoukřídlé nebo roletové dveře Hliníková střecha s prosvětlovacím pásem Vnitřní LED osvětlení s ovládáním z kabiny vozidla Možnost zajištění reklamního polepu Ostatní dle požadavku Vyhl. 341/2001Sb. (boční zábrany, blatníky, poziční LED osvětlení)     Skříňové nástavby lze dodat v různých alternativách (pro převoz nápojů, stěhovací, převoz šatů, dílenské a servisní vozidla, přenosové vozy atd…)

Skříňové nástavby
Skříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavbySkříňové nástavby

© 2015 MARMONT s.r.o. Všechna práva vyhrazena