Prodej

T: +420 702 053 778


Výroba a servis

T: +420 606 358 691

Velkoobjemové nástavby - Marmont - www.marmont.cz - MARMONT


Velkoobjemové nástavby

Nástavby pro přepravy především v automobilovém průmyslu a tam, kde je kladen důraz na rychlost a univerzálnost při manipulaci s přepravovaným zbožím. To vše je zajištěno maximálním využitím vnitřího prostoru. Nízkoložný pomocný rám (žárově zinkovaný s integrovanými kotvícími prvky, boční paletová zarážka) a třístranný shrnovací systém s “L” vodícími profily umožňují nakládku v celé vnitřní šíři 2480mm až do výšky 3000mm. Standardně je každá nástavba tohoto typu vybavena systém přizvedávaní střechy pro nakládku o 400mm, zadními dvoukřídlými dveřmi, předním hliníkovým čelem v plné výši, posuvnými teskopickými bočními sloupky, gumovými odvalovacími dorazy a dalšími prvky, které zajištují jednoduché a bezpečné použití.

Nástavby lze dodat  v provedení s přejezdovým můstkem pro průjezdné soupravy, systémem přepravy v úrovni druhé podlahy i v provedení splňující požadavek   normy EN 12642 XL. V případě varianty tažného vozidla montujeme spodní závěsy Ringfeder a Rockinger do spodní i horní polohy vč. dálkového ovládání a zadního sklopného nárazníku.

Pro vozidla do celkové hmotnosti 12t nabízíme provedení nástaveb  s Al pomocným rámem, který zvyšuje užitečnou hmotnost vozidla až o 300kg.

 

Nástavby bezpříplatkvě vyrábíme v rozměrech dle individuálního požadavku zákazníka.

 

Velkoobjemové nástavby
Velkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavbyVelkoobjemové nástavby

© 2015 MARMONT s.r.o. Všechna práva vyhrazena